2022 Wyniki

WYNIKI 2022 – NOWY POZIOM 

Od pięciu lat dział usług firmy Burckhardt Compression intensywnie analizuje opinie klientów. Zgodnie z naszym podejściem zorientowanym na klienta i wizją, która zakłada ścisłą współpracę przez cały cykl życia produktów, w przyszłości wciąż będziemy prosić o Państwa opinie. W 2022 roku w naszej ankiecie wzięło udział ponad 1000 uczestników ze wszystkich kontynentów i wielu różnych krajów. Dzięki tak dużemu udziałowi respondentów możemy dokładnie zbadać uzyskane odpowiedzi i podzielić się z Państwem szczegółowymi wynikami lokalnymi. A mając więcej niż 10 odpowiedzi, możemy nawet zaoferować analizę na poziomie firmy lub lokalizacji. Pomogłoby nam to w lepszym ukierunkowaniu dyskusji na temat pogłębienia naszej współpracy oraz pracy nad konkretnymi zagadnieniami, które wpływają na Państwa działalność lokalnie.  

Czy są Państwo gotowi do rozmowy? Chętnie doradzimy, jak nasza współpraca może rozwijać się w przyszłości i jak możemy jeszcze lepiej zaspokajać Państwa potrzeby. Zapraszamy do kontaktu. 

Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu z podsumowaniem, który pozwoli Państwu zorientować się w sytuacji. 

Raport wynikowy 

Zmieniliśmy sposób raportowania wyników ankiety, dzięki czemu możemy teraz przedstawić wyniki i trendy według regionu, kraju i branży, a także indywidualne wyniki naszych najważniejszych klientów. Znajdą Państwo tutaj przedstawienie ogólnych wyników globalnych. Aby poznać wyniki indywidualne, prosimy o kontakt z lokalnym Regionalnym Kierownikiem ds. Sprzedaży.  

Kategorię Monitoring wprowadziliśmy do ankiety dopiero w 2022 roku, dlatego w tym przypadku nie ma jeszcze żadnych danych historycznych.  

Klucz do sukcesu

Duży nacisk położyliśmy na kwestię proaktywności oraz wygodę nawiązywania kontaktu i współpracy z Burckhardt Compression. W tym zakresie najważniejszy punkt stanowi digitalizacja, której nadaliśmy wysoki priorytet. Być może mieli już Państwo do czynienia z działaniami zgodnymi z tym podejściem, np. ofertą UP! Solutions i myFleet, czyli portalem dla klientów. Poza tym wygoda opiera się nie tylko na szybkich procesach i skuteczniejszych sposobach pracy. Wymaga ona również dzielenia się doświadczeniami z innymi działami na tym samym szczeblu w całej firmie tak, aby wzajemnie się od siebie uczyć i dzielić spostrzeżeniami dotyczącymi podobnych problemów.  

 

Najwyższy poziom zadowolenia odnotowano w zakresu kompetencji naprawczych, obsługi monitoringu oraz inżynierii
Największy potencjał poprawy mamy w zakresie proaktywności oraz czasu dostawy części zamiennych i napraw.

 

Najwyższe zadowolenie respondenci wyrazili z naszego zakresu kompetencji naprawczych, obsługi monitoringu oraz inżynierii. Chociaż uzyskaliśmy lepsze wyniki w kategoriach Proaktywność, Dostępność i Wygoda, nadal możemy wiele poprawić jeśli chodzi o proaktywne udzielanie informacji i zgłaszanie propozycji oraz obsługę procesów, jak również terminy dostaw części zamiennych i napraw.  

 

Dzielenie się doświadczeniami

Na podstawie Państwa doświadczeń z Burckhardt Compression możemy skuteczniej motywować naszych pracowników, którzy otrzymują Państwa pozytywne komentarze i opinie. Umożliwia nam to również pracę nad indywidualnymi uwagami w celu poprawy naszych wyników w konkretnych dziedzinach. Najbardziej docenili Państwo starania naszych pracowników i ich gotowość do wychodzenia poza swoje ścisłe obowiązki w celu pomocy i ułatwienia Państwu życia. Z drugiej strony widzimy, że zależy Państwu na lepszym wsparciu indywidualnych potrzeb i większej elastyczności w tym zakresie.  

2. POSTRZEGANIE MARKI

Firma Burckhardt Compression staje się coraz bardziej rozpoznawalna jako dostawca usług dla innych marek. Czy wiedzą Państwo na przykład, że lokalne Centrum Serwisowe Burckhardt Compression może również zapewnić rozwiązania serwisowe dla sprężarek niezależnie od marki? Zachęcamy do wypróbowania tych usług i skontaktowania się z nami już dziś. Zależy nam, aby bez namysłu kierowali się Państwo do nas, jeśli chodzi o usługi dotyczące sprężania, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby poprawić naszą wydajność i ulepszyć ofertę.

3. Poziom satysfakcji klienta

Firma Burckhardt Compression jest świadoma kwestii zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, które odgrywają znaczącą rolę. Dlatego zależy nam na stałej poprawie naszych wyników w tym obszarze. Bezpieczeństwo jest najważniejsze – nasi pracownicy to nasz najcenniejszy kapitał, więc niezapewnienie im odpowiedniej ochrony może nas wiele kosztować. Cieszymy się, że nasi pracownicy zajmują się kwestiami zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska na tyle dobrze, że zasłużyli na Państwa pełną satysfakcję. 

Ogólnie 90% z Państwa stwierdziło, że jest bardzo zadowolonych z Burckhardt Compression jako firmy, co oznacza wzrost w porównaniu z poprzednimi edycjami ankiety.  

 

Chcą Państwo wyrazić opinię? Nie trzeba czekać na rozpoczęcie ankiety – można skorzystać z okazji już teraz i skomentować swoje doświadczenia.

Przekazać opinię