2022 TR Results

2022 SONUÇLARI – YENİ BİR SEVİYEYE ULAŞIYORUZ 

Geçtiğimiz beş yıl boyunca, Burckhardt Compression Servis Departmanı yoğun olarak müşteri geri bildirimlerine odaklandı. Müşteriyi merkezde tutan yaklaşımımızın ve ürünlerin kullanım ömrü boyunca müşterilerle bağlantıda kalma yönündeki vizyonumuzun kılavuzluğunda, gelecekte de geri bildirimlerinizi temin etmeyi sürdüreceğiz. 2022 yılında, farklı kıta ve ülkelere yayılmış 1.000’in üzerinde anket katılımcısı söz konusuydu. Bu geniş katılım sayesinde, ayrıntılı yerel sonuçları da incelemeye alıp sizlerle paylaşabiliyoruz. Ayrıca, 10 yanıttan daha fazlasına sahip olduğumuz her durumda, şirket veya lokasyon düzeyinde bir değerlendirme sunabiliyoruz. Bu da, yerel olarak faaliyetlerinizi etkileyen belirli konularda iyileştirme sağlamak için işbirliğimizi nasıl derinleştirebileceğimiz konusuna daha fazla odaklanmamıza yardımcı olmaktadır.  

Konuşmaya hazır mısınız? Gelecekteki iş ortaklığımızın nasıl daha da gelişebileceği ve ihtiyaçlarınızı nasıl daha iyi karşılayabileceğimiz hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. İletişim kurmanızı dört gözle bekliyor olacağız. 

 Aşağıdaki özet videosunu izleyerek bir dakikada genel bir izlenim edinebilirsiniz.  

1. PERFORMANS RAPORU

Sonuçların raporlanma biçimini değiştirdik; buna göre artık size bölge, ülke ve sektöre göre anket sonuçları ve trendlerinin yanı sıra, kilit müşterilere yönelik bireysel sonuçları da gösterebiliyoruz. Burada, genel global sonuçların temsil edildiğini göreceksiniz. Bireysel sonuçları görmek için, lütfen bölgenizdeki Bölge Satış Müdürü ile iletişim kurun.  

Denetim kategorisi ankete ilk olarak 2022’de dahil edildiği için herhangi bir geçmiş verisi göstermemektedir.  

Başarının anahtarı

Proaktiflik ve Burckhardt Compression ile iletişim kurmanın ve çalışmanın uygunluğu/kolaylığı alanlarına özel bir odak ayırıldı. Buna yönelik olarak, dijitalleşme büyük bir konu başlığı oldu ve yüksek öncelikle ele alındı. Halihazırda UP! Solutions ve müşteri portal platformu myFleet gibi yaklaşımlara zaten aşina olabilirsiniz. Bunun yanında, uygunluğun yalnızca hızlı süreçlerden ve daha verimli çalışma yöntemlerinden ibaret olduğu düşünmüyoruz; bu ayrıca, başkalarından öğrenmek ve benzer konulara ilişkin içgörüleri paylaşmak için organizasyon genelinde eşdüzey diğer departmanlarla deneyim paylaşımını da gerektirmektedir.  

 

Mühendislik ve onarım yetkinliği, izleme desteği ve mühendislik alanlarında olduğu görüldü
Proaktivite, Onarım ve yedek parça teslim süresinde iyileşme için en büyük potansiyel.

 

En yüksek memnuniyetin onarım yetkinliği, izleme desteği ve mühendislik alanlarında olduğu görüldü. Her ne kadar Proaktiflik, Uygulama Zihniyeti ve Uygunluk kategorilerinin algısında ilerleme kaydetmiş olsak da, yedek parça ve onarım teslimat tarihleri ile bilgilendirme, önerilerin gündeme getirilmesi ve süreçlerin ele alınması özelindeki proaktif yaklaşım için hala gelişme potansiyeli bulunduğunu gözlemliyoruz.  

 

Deneyimlerin paylaşılması

Burckhardt Compression ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmanız halinde, bu bize olumlu yorumlarınız ve geri bildirimlerinizle personelimizi daha iyi motive etme bireysel yorumlar üzerinde çalışarak belirli alanlarda performansımızı artırma fırsatı sunmaktadır. En çok takdir edilen alanlar, çalışanların ilave çaba gösterme ve hayatınızı daha kolay hale getirme yönündeki çabaları ve isteklilikleri oldu. Bununla birlikte, bireysel ihtiyaçlar özelinde daha fazla destek ve esnekliğin sizi daha da memnun edebileceğini görüyoruz.  

2. MARKA ALGISI

Burckhardt Compression, bir sağlayıcı olarak diğer marka hizmetleri için de giderek daha fazla tanınıyor. Bu arada, yerel Burckhardt Compression Servis Merkezinizin markası fark etmeksizin tüm kompresörleriniz için servis çözümleri sunduğunu biliyor muydunuz? Bunu bizimle iletişime geçerek deneyimleyebilirsiniz. Kompresör hizmetleri alanında ilk tercihiniz olmak için uğraş veriyoruz; performansımızı ve tekliflerimizi geliştirmek için çabalarımızı sürdüreceğiz.  

3. Müşteri memnuniyeti seviyesi

İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre (İSGÇ) bilincine sahip ve hayati bir role sahip bir şirket olan Burckhardt Compression bünyesinde performansımızı sürekli iyileştirmek için emek veriyoruz. Güvenlik en büyük önceliğimiz, iş gücümüz ise en büyük varlığımızdır; onları korumasız bırakmak en büyük riski beraberinde getirecektir. Çalışanlarımızın eksiksiz memnuniyetiniz için İSGÇ ilerlemesinden memnuniyet duyuyoruz. 

 Toplamda, %90’ınız bir şirket olarak Burckhardt Compression’dan çok memnun olduğunu dile getirdi; bu da geçmişe kıyasla bir artışa işaret ediyor.