Wyniki VOC 2023

Wyniki VOC 2023 – wyniki dotyczące Państwa firmy

Prośba o informację zwrotną stanowi integralną część naszej codziennej działalności i dyskusji z Państwem. Burckhardt Compression zamierza kontynuować tę tradycję i prosi Państwa o opinię. Dlaczego? Ponieważ Państwa opinia jest naprawdę ważna i ma kluczowe znaczenie w naszym dążeniu do ciągłego doskonalenia. Aby stworzyć bardziej konkretny i szczegółowy profil Państwa firmy, mamy nadzieję otrzymać informacje zwrotne od ponad 10 przedstawicieli Państwa firmy, co pozwoli uzyskać wyniki bardziej dostosowane do jej specyfiki, bez konieczności ogólnych interpretacji.

W 2023 roku poczyniliśmy dalsze postępy, otrzymując informacje zwrotne od ponad 1200 uczestników badania z 77 krajów i opracowując 30 raportów dotyczących konkretnych firm, które pomagają nam tworzyć większą wartość dla naszego partnerstwa.

Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu z podsumowaniem, który pozwoli Państwu zorientować się w sytuacji. 

1. RAPORT DOTYCZĄCY WYNIKÓW

Był to pierwszy rok, w którym we wszystkich kategoriach nastąpiła poprawa w porównaniu z rokiem poprzednim. Cztery kategorie osiągnęły poziom zadowolenia na poziomie ponad 90%, co jest doskonałym rezultatem. Nadal możemy poprawić obszar proaktywności i będziemy kontynuować w tym zakresie współpracę z Państwem.

Klucz do sukcesu

Jak wynika z Państwa opinii, ważne są dla Państwa większa proaktywność, czas dostawy części zamiennych oraz procesy. Rozumiemy, że zależy Państwu na większej wydajności, szybkich procesach wyceny/zamawiania bez kilkakrotnego wykonywania tych samych czynności, całodobowym dostępie do informacji bez ograniczeń wynikających ze stref czasowych, dostępie do zamówień lub instrukcji obsługi z dowolnego miejsca, a także chcieliby Państwo wiedzieć przed złożeniem zamówienia, kiedy części zostaną dostarczone – i sądząc po tych opiniach, mogą być Państwo zainteresowani naszym rozwiązaniem myFleet, platformą portalu dla klientów firmy Burckhardt Compression. Oprócz wdrożenia myFleet usprawniliśmy nasze procesy na całym świecie, ustanawiając określone role i obowiązki, co pozwoliło nam zwiększyć wydajność i lepiej dostosować się do potrzeb klientów.

 

Najwyższa satysfakcja w zakresie
sesji praktycznych, umiejętności i kompetencji w dziedzinie inżynierii, napraw i FSR.
Największe pole do poprawy w zakresie
proaktywności, czasu dostaw części zamiennych i procesów.

 

Większość z Państwa jest bardzo zadowolona z kompetencji i umiejętności naszych pracowników, zwłaszcza jeśli chodzi o prace inżynieryjne, naprawcze, , monitorowanie i usługi serwisowe. Kompetencje te mają kluczowe znaczenie dla zwiększania wydajności i redukcji emisji. W tym zakresie uruchomiliśmy inicjatywę mającą na celu zbadanie starzejących się aktywów, które nie są już zgodne z lokalnymi przepisami ustawowymi lub wymogami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju. Dzięki BC Activate dysponujemy najlepszym w swojej klasie rozwiązaniem umożliwiającym dokonywanie niezbędnych zmian w sprężarkach, niezależnie od marki, tak aby były one znów zgodne z przepisami i aby można było zredukować emisje.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z kompetencji naszej organizacji i poszerzyć wiedzę swoich pracowników, zapraszamy do udziału w naszym programie szkoleniowym dla klientów, który oferuje szkolenia techniczne, a także wspaniałe sesje praktyczne w naszym w pełni wyposażonym i nowoczesnym centrum szkoleniowym w Winterthur w Szwajcarii.

 

Dzielenie się doświadczeniami

Dziękujemy również za wszystkie pomysły, którymi się Państwo z nami podzielili, które mogą pomóc nam w dalszej poprawie w specyficznym dla Państwa obszarze lub w naszych relacjach z Państwa firmą. Dodatkowo zauważyliśmy, że mają Państwo dobre i pełne szacunku relacje z pracownikami Burckhardt Compression, co nas bardzo cieszy i doceniamy Państwa zaufanie do naszej firmy. Z drugiej strony dostrzegamy różne obszary do poprawy, które wymagają naszej uwagi. Będą one rozpatrywane indywidualnie, a nasz zespół będzie pracował z Państwem nad rozwiązaniami odpowiednimi do Państwa potrzeb i wzmacniającymi naszą współpracę.

2. JAK KLIENCI POSTRZEGAJĄ BURCKHARDT COMPRESSION

Burckhardt Compression posiada bogate doświadczenie i kompetencje w zakresie doskonalenia lub modernizacji zarówno własnych sprężarek, jak i sprężarek innych marek. Proszę zapoznać się z naszymi historiami sukcesów podkreślającymi nasze osiągnięcia. Bez względu na to, jakie są Państwa potrzeby, Burckhardt Compression znajdzie najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

Niezmiennie zależy nam na tym, aby być Państwa preferowanym dostawcą kompleksowej obsługi z silną kulturą bezpieczeństwa. Firma Burckhardt Compression zakończyła certyfikację zgodnie z wszystkimi trzema normami ISO: ISO9001, ISO14001 i najnowszą ISO45001.

3. POZIOM SATYSFAKCJI KLIENTA

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla naszych pracowników. Nie tylko w naszych własnych, ale również w Państwa obiektach. Zdecydowanie opowiadamy się za prawdziwą kulturą bezpieczeństwa, która obejmuje zdrową równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Podsumowując, w tym roku ponownie wykazali Państwo wysoki ogólny poziom zadowolenia z Burckhardt Compression jako firmy, wynoszący 92%. Widzimy duże ogólne zadowolenie z oferowanych przez nas produktów i usług, ale jeszcze ważniejsze jest to, że wykazali Państwo uznanie dla naszych kompetentnych pracowników, którzy starają się oferować Państwu najlepsze możliwe usługi, idąc przy tym o krok dalej i umacniając swoje relacje biznesowe z Państwem.

 

Chcą Państwo wyrazić opinię? Nie trzeba czekać na rozpoczęcie ankiety – można skorzystać z okazji już teraz i skomentować swoje doświadczenia.

Rejestracja

Przekazać opinię